نحوه خرید از سنگ قبر فروشی رضوان

 

1.انتخاب محصول

شما می توانید با ورود به بخش محصولات سنگ قبر، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین طرح ها را از بین تنوع طرح های موجود انتخاب کنید.

شما می توانید بر اساس نیاز تغییرات مورد نظر خود را به ما اعلام نمایید. و یا اگر طرح خاصی را مد نظر دارید عکس و فایلهای طرح خود را برای ما ارسال نمایید. ما بر اساس طرح و عکس ارسالی از شما سنگ قبر مد نظر شما را تهیه می نماییم.

2. سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت ناجی طب  برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري ناجی طب  اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري حداکثر پس از 30 دقیقه ، همکاران ما از سنگ قبر فروشی رضوان  جهت تائید سفارش و هماهنگی برای تهیه آن با شما تماس خواهند گرفت.

در سفارش سنگ قبر در بخش سفارش اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمایید.

انتخاب سنگ قبر (شامل جنس سنگ قبر، طرح سنگ قبر افقی، طرح سنگ ایستاده بالای سنگ قبر (درصورت تمایل))

نام و نام خانوداگی متوفی

نام پدر

تاریخ تولد و تاریخ وفات

متن سنگ قبر

جهت انتخاب شعر و متن سنگ قبر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 نمونه شعر سنگ قبر و متن سنگ قبر

لازم به ذکر است که تمامی این تصاویر به عنوان نمونه سنگ قبر در اینجا ارائه شده است. هر کدام از این طرحها بسته به نوع سنگ (گرانیت، مرمر و …) می توانند قیمت متفاوتی داشته باشند. از این رو با انتخاب طرح سنگ قبر و جنس سنگ قبر شما می توانید قیمت های مختلفی را داشته باشید. جهت راهنمایی و مشاوره با همکاران ما در سنگ قبر فروشی رضوان شما می توانید با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم راهنمایی لازم را برای شما داشته باشیم.

 

3.  تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش

سفارشات شما پس از تکمیل مور ارزیابی قرارگرفته و زمان تحویل آن با شما هماهنگ می گردد. زمان تکمیل سفارشات به طور میانگین 5 روز زمان می برد.

سفارشات سنگ قبر در تهران، توسط نصاب به محل مورد نظر ارسال می گردد.

تمامی سفارشات سنگ قبر برای ارسال به شهرستان ها با بسته بندی ویژه و بیمه حمل ارسال می گردد. شرکت های حمل کننده انتخاب شده نیز از شرکتهای حمل و نقل تخصصی هستند. در سفارش شهرستانها در صورت تمایل و پرداخت هزینه نصاب به همراه سنگ ارسال می گردد.

پرداخت مبلغ سفارشات سنگ قبر تمام قبل از نصب سنگ دریافت می گردد. از این رو بخش از آن قبل از شروع سفارش دریافت می شود و بخش دیگر پس از آماده شدن سنگ قبر دریافت می گردد.

ارسال سفارشات به شهرستانها همراه با بيمه حمل و نقل مي باشد.

4. فرآیند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

سنگ قبر فروشی رضوان برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت 24 ساعت  جهت اعلام انصراف در نظر گرفته است. بعد از 24 ساعت مشتریان می بایست با تماس با ما وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایند تا در صورتی که سنگ قبر طراحی نشده باشد بتوانند سفارش خود را کنسل نمایند. لازم به ذکر است که سفارشات در حال طراحی قابل انصراف نخواهد بود و خسارت آن بر عهده مشتری است.

نکات مورد توجه در تهیه سنگ قبر

* جهت سفارش سنگ مزار می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره سنگ فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد.

*سنگ قبر : در سنگ قبر نوع سنگ، ابعاد سنگ، ضخامت سنگ و طرح کندکاری بر روی سنگ تعیین کننده قیمت است. نوع سنگ قبر بر اساس قیمت به صورت تقریبی به ترتیب شامل گرانیت نطنز اصفهان و گرانیت سیمین ، گرانیت برزیلی، انواع سنگ مرمر سفید و صورتی و سبز و کرم می شود. سنگ شبق هم دارای کیفیت ویژه خود است. ضخامت سنگ نیز سه سانتی متر، چهار سانتی متر و هشت سانتی متر است. ضخامت سنگها تا ۲۰ الی ۳۰ سانتی نیز سفارش داده می شوند. ابعاد رایج سنگ قبر هم ۱۸۰*۶۰ یا ۶۰*۹۰ یا ۱۰۰*۵۰ است.

سنگ ایستای کنار قبر: سنگهای قبر ایستا نیز بر اساس نوع سنگ، ابعاد، ضخامت و کندکاری قیمت های متفاوتی دارند.

چاپ عکس و نوشته به صورت کامپیوتری بر روی سنگ قبر: انواع چاپ هاری لیزری بر روی سنگ نیز بر اساس اندازه و مشخصات عکس و نوشته قیمت متفاوتی را خواهند داشت.

قرنیزها کنار سنگ قبر و نصب پلکانی سنگ، اجرای طرحهای مختلف و … قیمت های مختلفی خواهند داشت.