• سنگ قبر 119

توضیحات و مشخصات سنگ مزار شماره 119

1:جنس سنگ مزار موجود در تصویر تهیه شده از سنگ گرانیت برزیل به ابعاد 60*180 به ضخامت 4 سانت با ابزار نیم گرد هلالی می باشد.

2:این سنگ مزار دارای چهار دست قرنیز از جنس سنگ گرانیت سیمین میباشد که یک دست قرنیز بر روی زمین قرار گرفته است و قرنیز دیگر به طول 20 سانت بصورت عمودی قرار داده شده است و یک عدد قرنیز دیگر به ضخامت 4 سانت و ابزار خورده بر روی قرنیز پایینی قرار داده شده است و قرنیز آخر به صورت شیب دار در زیر سنگ مزار با فاصله قرار گرفته است. جنس قرنیز ها از سنگ مشگی گرانیت سیمین می باشد.

3:این سنگ مزار دارای یک عدد بالاسری به ابعاد 90*60 که داراری ضخامت  4 سانتیمتر می باشد، که بصورت طرح دار اجرا گردیده و تصویر متوفی بصورت لیزر بر روی آن  حکاکی شده است. 

4:بالاسری سنگ قبر بر روی یک جعبه باکس قرار دارد به طوریکه از سطح سنگ تقریبا 30 سانتیمتر بالاتر میباشد که بالاسری بر روی آن قرار میگیرد که دید بهتری به بالاسری میدهد

5:در طراحی این سنگ قبر از 4 عدد جا شمعی در چهار سمت سنگ قبر قرار داده شده است 

قیمت سنگ مزار شماره 119: شش میلیون و دویست هزار تومان 
جهت سفارش سنگ قبر لطفا موارد زیر را به ما اعلام نمایید:

انتخاب سنگ قبر (شامل جنس سنگ قبر، طرح سنگ قبر افقی، طرح سنگ ایستاده بالای سنگ قبر (درصورت تمایل))

نام و نام خانوداگی متوفی

نام پدر

تاریخ تولد  و تاریخ وفات

متن سنگ قبر

جهت انتخاب شعر و متن سنگ قبر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 نمونه شعر سنگ قبر و متن سنگ قبر

لازم به ذکر است که تمامی این تصاویر به عنوان نمونه سنگ قبر در اینجا ارائه شده است. هر کدام از این طرحها بسته به نوع سنگ (گرانیت، مرمر و …) می توانند قیمت متفاوتی داشته باشند. از این رو با انتخاب طرح سنگ قبر و جنس سنگ قبر شما می توانید قیمت های مختلفی را داشته باشید.

نکات مورد توجه در تهیه سنگ قبر

* جهت سفارش سنگ مزار می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره سنگ فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد.

* شما می توانید بر اساس نیاز تغییرات مورد نظر خود را به ما اعلام نمایید. و یا اگر طرح خاصی را مد نظر دارید عکس و فایلهای طرح خود را برای ما ارسال نمایید. ما بر اساس طرح و عکس ارسالی از شما سنگ قبر مد نظر شما را تهیه می نماییم.

*تمامی سفارشات سنگ قبر برای ارسال به شهرستان ها با بسته بندی ویژه و بیمه حمل ارسال می گردد. شرکت های حمل کننده انتخاب شده نیز از شرکتهای حمل و نقل تخصصی هستند.

سنگ قبر : در سنگ قبر نوع سنگ، ابعاد سنگ، ضخامت سنگ و طرح کندکاری بر روی سنگ تعیین کننده قیمت است. نوع سنگ قبر بر اساس قیمت به صورت تقریبی به ترتیب شامل گرانیت نطنز اصفهان و گرانیت سیمین ، گرانیت برزیلی، انواع سنگ مرمر سفید و صورتی و سبز و کرم می شود. سنگ شبق هم دارای کیفیت ویژه خود است. ضخامت سنگ نیز سه سانتی متر، چهار سانتی متر و هشت سانتی متر است. ضخامت سنگها تا ۲۰ الی ۳۰ سانتی نیز سفارش داده می شوند. ابعاد رایج سنگ قبر هم ۱۸۰*۶۰ یا ۶۰*۹۰ یا ۱۰۰*۵۰ است.

سنگ ایستای کنار قبر: سنگهای قبر ایستا نیز بر اساس نوع سنگ، ابعاد، ضخامت و کندکاری قیمت های متفاوتی دارند.

چاپ عکس و نوشته به صورت کامپیوتری بر روی سنگ قبر: انواع چاپ هاری لیزری بر روی سنگ نیز بر اساس اندازه و مشخصات عکس و نوشته قیمت متفاوتی را خواهند داشت.

قرنیزها کنار سنگ قبر و نصب پلکانی سنگ، اجرای طرحهای مختلف و … قیمت های مختلفی خواهند داشت.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سنگ قبر 119

  • 6,200,000تومان


برچسب ها: سنگ قبر, سنگ مزار, خرید سنگ قبر, سفارش سنگ قبر, قیمت سنگ قبر, سنگ قبر رضوان, سنگ برزیلی, سنگ قبر برزیلی, سنگ مزاربرزیلی